Závody

KALENDÁŘ SOUTĚŽÍ PRO SEZÓNU 2017/2018 


POHÁROVÉ SOUTĚŽE ČKS

VC Kopřivnice – 21. 10. 2017 do 22. 10. 2017


VC Brna – 28. 10. 2017 do 29. 10. 2017


Malá cena Pardubic 48. ročník – 28. 10. 2017 do 28. 10. 2017

Výsledky:
Kategorie: Nováčci mladší

4. místo – Belovodjaninová Marina

Kategorie: Nováčci starší

4. místo – Charvátová Agáta


Chomutovská brusle XVII. ročník – 28. 10. 2017 do 28. 10. 2017

Výsledky:
Kategorie: Přípravka 1

6. místo – Palečková Elizabet

Kategorie: Přípravka 2

  2 . místo – Palečková Elizabet

Kategorie: Cvrček 2

  3. místo – Svitavská Eva

Kategorie: Nováčci starší

  3. místo – Málková Dominika        

                              


VC Ostravy – 4. 11. 2017 do 5. 11. 2017


O pohár starosty města Ostrova – 4. 11. 2017 do 5. 11. 2017

Výsledky:
Kategorie: Přípravka start

4. místo – Palečková Elizabet

Kategorie: Přípravka mini

6. místo – Palečková Elizabet


Českolipská pirueta – 4. 11. 2017 do 4. 11. 2017

Výsledky:
Kategorie: Nováčci mladší

5. místo – Belovodjaninová Marina

Kategorie: Nováčci starší

5. místo – Charvátová Agáta

14. místo – Procházková Tereza

16. místo – Málková Dominika

Kategorie: Žačky A

9. místo – Kolmanová Dominika


VC Strakonic – 11. 11. 2017 do 12. 11. 2017


Krušnohorská brusle a Ústecká bruslička – 11. 11. 2017 do 11. 11. 2017


Karvinský kahanec – 11. 11. 2017 do 11. 11. 2017


Příbramský kahan – 18. 11. 2017 do 19. 11. 2017


VC Podřipska – 18. 11. 2017 do 19. 11. 2017

Výsledky:
Kategorie: Přípravka 1

  1. místo – Palečková Elizabet

Kategorie: Cvrček 1

  2 . místo – Palečková Elizabet

Kategorie: Nováčci mladší

  3. místo – Belovodjaninová Marina

Kategorie: Nováčci starší

4. místo – Charvátová Agáta

  1. místo – Procházková Tereza

  3. místo – Málková Dominika


Orlovská piruetka – 18. 11. 2017 do 19. 11. 2017


Orlovská pirueta – 25. 11. 2017 do 26. 11. 2017


Slánská brusle 2017 – 25. 11. 2017 do 26. 11. 2017

Výsledky:
Kategorie: Cvrček 1

4 . místo – Palečková Elizabet

Kategorie: Cvrček 2

4 . místo – Svitavská Eva

Kategorie: Nováčci mladší

  2 . místo – Belovodjaninová Marina

Kategorie: Žačky A

5 . místo – Kolmanová Dominika


Náchodská bruslička – 25. 11. 2017 do 26. 11. 2017


VC USK Praha – 2. 12. 2017 do 3. 12. 2017


Podkrušnohorský pohár – 2. 12. 2017 do 3. 12. 2017

Výsledky:
Kategorie: Přípravka nejmenší

  1 . místo – Belovodjanin Max

  2 . místo – Viktorie Petrů

Kategorie: Přípravka 1

  1 . místo – Palečková Elizabet

Kategorie: Přípravka 2

5 . místo – Palečková Elizabet

Kategorie: Cvrček 1

   3 . místo – Palečková Elizabet

Kategorie: Cvrček 2

  3 . místo – Svitavská Eva

Kategorie: Nováčci mladší

  2 . místo – Belovodjaninová Marina

6. místo – Svitavská Eva

Kategorie: Nováčci starší

   1. místo – Charvátová Agáta

  2 . místo – Málková Dominika

4. místo – Procházková Tereza

 Kategorie: Žačka mladší A

  2 . místo – Hubková Natalie

Kategorie: Žáci mladší B

  3 . místo – Židlický Dominik

Kategorie: Žačky A

  2 . místo – Kolmanová Dominika


2. ročník Novoměstské brusličky – 2. 12. 2017 do 03. 12. 2017


VC Nového Jičína – 9. 12. 2017 do 10. 12. 2017 – ISU

Výsledky:
Kategorie: Nováčci mladší

  3 . místo – Belovodjaninová Marina

Kategorie: Nováčci starší

13 . místo – Málková Dominika


Křišťálové brusle – 9. 12. 2017 do 10. 12. 2017


XXVII. ročník Vánočního závodu – 10. 12. 2017 do 10. 12. 2017


Havířovská růže 44. ročník – 16. 12. 2017 do 17. 12. 2017


Velká Cena Mladé Boleslavi – 16. 12. 2017 do 17. 12. 2017


Lounská bruslička 9. ročník – 6. 1. 2018 do 7. 1. 2018


Chrudimská bruslička – 6. 1. 2018 do 7. 1. 2018


VC Uherského Brodu – 13. 1. 2018 do 14. 1. 2018 – ISU

Výsledky:
Kategorie: Nováčci mladší

  3 . místo – Belovodjaninová Marina

Kategorie: Nováčci starší

11 . místo – Charvátová Agáta

13 . místo – Málková Dominika


Dragon Trophy – 13. 1. 2018 do 14. 1. 2018


VC Litvínova XXXII.ročník – 13. 1. 2018 do 14. 1. 2018

Výsledky:
Kategorie: Cvrček 1

6 . místo – Palečková Elizabet

Kategorie: Nováčci mladší

4 . místo – Svitavská Eva

Kategorie: Nováčci starší

  1 . místo – Procházková Tereza


VC Českého Těšína – 20. 1. 2018 do 21. 1. 2018


Nymburská stuha – 20. 1. 2018 do 21. 1. 2018


VC Třince – 27. 1. 2018 do 28. 1. 2018


Ještědská brusle – 27. 1. 2018 do 28. 1. 2018


Chebský špalíček – 27. 1. 2018 do 28. 1. 2018


VC Náchoda – 3. 2. 2018 do 4. 2. 2018 – ISU

Výsledky:
Kategorie: Nováčci starší

7 . místo – Charvátová Agáta

8 . místo – Procházková Tereza


Memoriál St.Suka – 3. 2. 2018 do 4. 02. 2018


Žebrácká bruslička – 3. 2. 2018 do 4. 02. 2018


VC Liberce – 10. 2. 2018 do 11. 2. 2018ISU

Výsledky:
Kategorie: Nováčci starší

11. místo – Procházková Tereza

12 . místo – Charvátová Agáta

Kategorie: Žačky

30. místo – Kolmanová Dominika


Kralupská klička – 10. 2. 2018 do 11. 2. 2018


VC Břeclavi – 17. 2. 2018 do 18. 2. 2018


VC Mostu – 17. 2. 2018 do 18. 2. 2018

Výsledky:
Kategorie: Přípravka Vj

4 . místo – Palečková Elizabet


Hronovská bruslička – 17. 2. 2018 do 18. 2. 2018


VC Českých Budějovic – 24. 2. 2018 do 25. 2. 2018 – ISU

Výsledky:
Kategorie: Nováčci starší

8. místo – Málková Dominika

9. místo – Charvátová Agáta


VC Prahy – 24. 2. 2018 do 25. 2. 2018


XXV. ročník Malé ceny Nového Města – 24. 2. 2018 do 25. 2. 2018


Velká cena města Prostějova – 3. 3. 2018 do 4. 3. 2018


MC USK Praha – 3. 3. 2018 do 4. 3. 2018


Zlatá brusle Lovosic – 10. 3. 2018 do 11. 3. 2018


Malá cena města Kopřivnice – 17. 3. 2018 do 18. 3. 2018


Ledečská pirueta 7. ročník – 17. 3. 2018 do 18. 3. 2018


Mělnický hrozen – 24. 3. 2018 do 24. 3. 2018


VC Rokycan – 25. 3. 2018 do 25. 3. 2018